Przejdź do treści

Europejska Strefa Biznesu Sp. z o.o. to biuro rachunkowe XXI wieku i kompleksowa strefa biznesu, w której znajdziesz profesjonalne usługi wspierające: szkoleniowe, fundraisingowe i doradcze.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, tak aby być pionierem optymalnych i interaktywnych rozwiązań. Dążymy do stworzenia oferty szytej na miarę oczekiwań naszych Klientów. Pragniemy prostych rozwiązań, które maksymalnie zaoszczędzą Państwa czas. Stawiamy na rozwiązaniach, których potrzebujecie!

Z tego względu oferujemy usługi zarówno w formie on-, jak i off-line. Działamy zarówno stacjonarnie w naszym biurze, jak i w Państwa siedzibie. Cenimy bezpieczeństwo, wygodę i czas. Stawiamy na oferty dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów.

Specjalizujemy się w księgowości organizacji pozarządowych. Wspieramy Klientów w pozyskiwaniu środków na działanie. Szkolimy i doradzamy, jak optymalizować procesy i działać bardziej skutecznie. Cenimy kompleksowe wsparcie i praktyczne rozwiązania. Twój czas i pieniądze są naszym priorytetem.