Przejdź do treści

Szkolenia

W ramach usług ESB oferuje kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze. Usługi mogą być zrealizowane zarówno w siedzibie klienta, jak i w pełni wyposażonej i nowoczesnej Sali szkoleniowej zlokalizowanej w Woli Zaradzyńskiej. Realizujemy również usługi zdalne, za pośrednictwem platformy CISCO WEBEX.

Współpracujemy z najlepszymi Ekspertami w swoich dziedzinach, którzy swoje kwalifikacje potwierdzili licznymi certyfikatami, akredytacjami, dyplomami i referencjami. Bardzo często nasi trenerzy to aktywni menedżerzy, właściciele firm czy wykładowcy akademiccy. Każdy z trenerów legitymuje się unikalną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami w swojej dziedzinie.

Specjalizujemy się w szkoleniach zamkniętych z następujących obszarów tematycznych: prawa, księgowości i finansów, pozyskiwania dofinansowań unijnych, marketingu, bezpieczeństwa czy kompetencji miękkich.

Tworzone przez nas programy uwzględniają potrzeby naszych Klientów. Każdy Klient przed zakontraktowaniem usługi przechodzi badanie potrzeb szkoleniowych w trakcie, którego poznajemy szczegółowo jego oczekiwania, potrzeby i specyfikę branży. Na wszystkich realizowanych szkoleniach osiągamy oczekiwane rezultaty i efekty kształcenia. Nasze szkolenia mają charakter praktyczny i warsztatowy. Trenerzy wykorzystują aktywne i interaktywne metody szkoleniowe.